(0212) 411 15 60
info@ahev.org.tr

Faaliyetlerimiz

Onur Market’ten Otizimli Çocukların Eğitimine Katkı

Onur Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı işbirliği çerçevesinde Türkiye’nin en değerli varlıklarına, çocuklarına sahip çıkmaya devam ediyor.

Özellikle, kadın, çocuk, engelli ve hayvanlar için geliştirdiği sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Onur Market, Otizm Spektrum Bozukluğu olan çocuklarımızın hayata kazandırılması için Tohum Türkiye Otizm Vakfı’na bağışta bulundu .

Özen Grup Destek Birimler Direktörü Vedat Erdem ve çalışanlarının gerçekleştirdiği ziyaret duygusal anlar yaşattı. Vakıf yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vedat Erdem bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesini yürüttüklerini belirterek “Doğuştan gelen gelişimsel bir farklılık olan otizmin tek çaresi erken tanı ve sürekli eğitim almalarıyla sağlanabiliyor. Vakfın eğitim faaliyetlerine destek olmak ve otizmli çocukların hayatına dokunmaya çalıştık. Bütün desteklerimizi büyük bir içtenlikle, insana ve dünyaya saygımızın bir sonucu olarak yerine getirmeye çalışıyoruz, ” dedi.