(0212) 411 15 60
info@ahev.org.tr

Faaliyetlerimiz

Onur Market’ten Önemli Sosyal Sorumluluk

Türkiye’nin en önemli perakende markası olan “Alışverişte Onur Sözü” diyen Onur Market, sektöre kazandırdığı önemli katkılarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği önemden dolayı adından söz ettiriyor.

Devamı

Başakşehir Güvercintepe Ortaokuluna Kitap yollandı

Onur Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı  olarak, Başakşehir Güvercintepe Ortaokulu’nda eğitim gören ve  ihtiyaçları doğrultusunda bizden talep ettikleri kırtasiye malzemeleri çocuklarımıza ulaştırdık.

Devamı

Çocuklarımız için 250 Oyuncak teslim edildi

Sevgi  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine çocuklarımız için 250 oyuncak teslim edildi

Devamı

Dünyanın Öbür Ucundan Destek

Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun” sosyal sorumluluk  projesine  kıtalar arasından destek geldi.  Türkiye’nin en önemli sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan ve dünya ülkeleri  tarafından rağbet gören “Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun” kampanyası hızla yayılıyor.

Devamı

Umre

Onur Market çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen kura sonucunda her yıl düzenli olarak Umre Programı gerçekleşti ve Kutsal Topraklara ziyaret yapıldı.

Devamı

Ağrı Patnos Halı Yardımı

Ağrı ili Patnos Müftülüğü bünyesinde bulunan caminin halılarını yeniledik.

Devamı

Parke Yapımı

2017 yılında Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu engelli öğrencilerin daha rahat ders yapabilmeleri için eğitim aldıkları sınıfların parkelerini yaptırdık.

Devamı

2017 Kutlu Doğum Haftası

Nisan’2017 ayında Küçükçekmece Müftülüğümüz ile birlikte Halkalı Meydan’da binlerce kişinin katılımıyla Kutlu Doğum Haftası Etkinliği düzenledik.

Devamı

2017 Yetiştirme Yurdu İftarı

Küçükçekmece Halkalı Yetiştirme Yurdu öğrenciler, çevre bölgede yaşayan engelli vatandaşlarımız ve TOFD ve birçok protokolden kişilerin katılımıyla verdiğimiz iftar yemeği ile birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösterdik.

Devamı

Genç Fikirler Gelişim Üniversitesi

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirilecek Olan Genç Fikirler Fuarı’nda Bizde Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışa Vakfı (Ahev) olarak yerimizi aldık.

Devamı