(0212) 411 15 60
info@ahev.org.tr

Faaliyetlerimiz

Yazar Okuyucu Buluşması

Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen aylık “Yazar Okuyucu Buluşması” kapsamında ilahiyatçı ve imam hatip Halil Konakçı Hoca davet edildi. Yoğun ilgi ve alakadan dolayı bütün katılımcılara ve Halil Konakçı Hocaya gönülden teşekkür ederiz.

Devamı

Ekrem Özen Camii Açıldı

Kurucumuz merhum Ekrem Özen adına yaptığımız “Ekrem Özen Camii” açılışına teşrif eden milletvekillerimize, kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, il ve ilçe müftülerimize, iş insanlarına, sivil toplum kuruluşlarına, siyasi parti temsilcilerine, basın mensuplarına, Özen Grup çalışanlarına ve katılan bütün halkımıza teşekkür ederiz.

Devamı

Ekrem Özen Camii kaba inşaatı

Küçükçekmece ilçesinde yapımına devam edilen Ekrem Özen camimizin kaba inşaatı tamamlanıp, ince işlerinin yapımına başlanıldı. İlçemize yeni atanan Müftümüz ile beraber Ekrem Özen camimizde incelemelerde bulunuldu. Hayırla tamamlanmasını temenni ederiz.

Devamı

Hayat Kurtarmak Kanımızda Var

Onur’dan anlamlı kampanya! Ülkemizin sağlık alanındaki en önemli sorunlarından biri olan kan bağışına dikkat çekmek için Onur Market Çalışanları, bu yıl da bir araya geldi.

Devamı

1 Ekim Yaşlılar Günü Kutlu Olsun

1 Ekim Yaşlılar Günü dolayısıyla Onur Market bünyesinde olan sosyal sorumluluk projelerinde ön sırada yer alan Ayşe Hatun Özen Vakfı Eğitim ve Dayanışma vakfı olarak Huzurevi sakinleri ile kısacası baştacı büyüklerimizle güzel bir gün geçirdik. Bu güzel etkinliğe sanatçı dostlarımız ve basın camiasından değerli gazeteci dostlarımız katıldı.

Devamı

Ramazan’da Kızılay’a Yardımlaşmaya Bekleriz!

Ramazan ayı yardımlaşmaya davettir. Bu mübarek ayda arınma ve paylaşma duygularımızın güçlenmesi için Onur Market- Kızılay işbirliği ile el ele verdik, ihtiyaç sahibi kişilerin mutluluklarına vesile olmak istedik.

Devamı

Onur’dan 23 Nisan’da Hastanede Yatan Çocuklara Moral Ziyareti

“Alışverişte Onur Sözü “ veren ve başarılı çalışmalara imza atan Onur  Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı yöneticileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatarak tedavi gören çocuklara ünlü sanatçılarla birlikte sürpriz bir ziyarette bulunarak çocuklara hediyeler verdiler.

Devamı

Polis Haftası Ziyareti

Onur Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı yöneticilerimiz Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıldönümü vesilesiyle Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Sayın Uğur Özdoğanoğlu  yöneticilerimizi makamında kabul etti.

Devamı

AHEV, Sosyal Girişimcilik ve Gönüllük Zirvesi’nde yerini aldı

Özen Grup (Onur Market) bünyesinde olan Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı AHEV “Sosyal Girişimcilik ve Gönüllük Zirvesi”ne katıldı.

Devamı

Onur Market’ten Otizimli Çocukların Eğitimine Katkı

Onur Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı işbirliği çerçevesinde Türkiye’nin en değerli varlıklarına, çocuklarına sahip çıkmaya devam ediyor.

Devamı