(0212) 411 15 60
info@ahev.org.tr

Faaliyetlerimiz

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine Destek

Sosyal Sorumluluk Kapsamında topladığımız kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine teslim ettik.

Devamı

Miniklerin Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyoruz

Onur Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfının işbirliğiyle “Atma Tamir Olsun Çocuklara Umut Olsun” projesiyle birlikte her geçen gün çalışmalarının hızını arttırıyor.

Devamı

Engelliler Okulu’na Ziyaret

Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı ve Onur Market  3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Bursa- Yıldırım Belediyesi Hacı Saide Zorlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret etti.

Devamı

Onur Market’ten Önemli Sosyal Sorumluluk

Türkiye’nin en önemli perakende markası olan “Alışverişte Onur Sözü” diyen Onur Market, sektöre kazandırdığı önemli katkılarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği önemden dolayı adından söz ettiriyor.

Devamı

Başakşehir Güvercintepe Ortaokuluna Kitap yollandı

Onur Market ve Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı  olarak, Başakşehir Güvercintepe Ortaokulu’nda eğitim gören ve  ihtiyaçları doğrultusunda bizden talep ettikleri kırtasiye malzemeleri çocuklarımıza ulaştırdık.

Devamı

Çocuklarımız için 250 Oyuncak teslim edildi

Sevgi  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine çocuklarımız için 250 oyuncak teslim edildi

Devamı

Dünyanın Öbür Ucundan Destek

Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun” sosyal sorumluluk  projesine  kıtalar arasından destek geldi.  Türkiye’nin en önemli sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan ve dünya ülkeleri  tarafından rağbet gören “Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun” kampanyası hızla yayılıyor.

Devamı

Umre

Onur Market çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen kura sonucunda her yıl düzenli olarak Umre Programı gerçekleşti ve Kutsal Topraklara ziyaret yapıldı.

Devamı

Ağrı Patnos Halı Yardımı

Ağrı ili Patnos Müftülüğü bünyesinde bulunan caminin halılarını yeniledik.

Devamı

Parke Yapımı

2017 yılında Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu engelli öğrencilerin daha rahat ders yapabilmeleri için eğitim aldıkları sınıfların parkelerini yaptırdık.

Devamı