(0212) 411 15 60
info@ahev.org.tr

Faaliyetlerimiz

Dünyanın Öbür Ucundan Destek

Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun” sosyal sorumluluk  projesine  kıtalar arasından destek geldi.  Türkiye’nin en önemli sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan ve dünya ülkeleri  tarafından rağbet gören “Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun” kampanyası hızla yayılıyor.

Kampanyaya kıtalararası destek Avustralya’dan geldi. Avustralya’da yaşayan sanatçı Tuna İlkyaz sosyal medyada gördüğü kampanyaya destek olmak için bir koli oyuncağı çocuklar için Türkiye’ye yolladı. Tuna İlkyaz’ın mesajında, konu çocuklar olunca herkesin duyarlı olması gerektiğini,  kimi çocuğa göre çok önemli olmayan bir objenin diğer bir çocuk için sevinç kaynağı olduğunu,  bu anlamlı projeye 7’den 70’e her kişiden ve her yerden destek gelmesi gerektiğini ifade etti. Uzaklıkların önemli olmadığını dünyanın bir ucu olan Avustralya’dan çocuklarımız için oyuncak göndermenin hazzını yaşadığını belirtti.

Eskimiş, kırılmış, bozuk oyuncakların tamir edilip ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesinde öncülük eden Onur Market, bu anlamlı çalışmasıyla isminden söz ettiriyor.