2018 – 2019 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI BURSİYER LİSTESİ

No Adı – Soyadı Öğrencinin Okuduğu Okul Bölüm
1 ABDULLAH AYTAÇ ERZİNCAN ÜNV. ECZACILIK
2 ABDULLAH KARAGEYİK BATMAN ÜNV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
3 ABDULLAH YALÇIN KOCAELİ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
4 ABDULMECİT KOTAN GAZİ ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
5 ABDURRAHİM YAŞA MARMARA ÜNV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
6 AÇELYA ALTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
7 ADEM ŞAHİN OSMANGAZİ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
8 AHMET AÇIK YÜZÜNCÜ YIL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
9 AHMET ADIGÜZEL ŞEYH EDEBALİ ÜNV. İŞLETME
10 AHMET ŞEN SÜMELİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE UL. İLİŞKİLER
11 AKİF GÜNDÜZ OSMANGAZİ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
12 ALEYNA KAYA ATATÜRK ÜNV. EBELİK
13 ALİ BERTAN KIR ODTÜ KİMYA MÜH. (İNG)
14 ALİ EREN BAYRAK KASTAMONU ÜNV. RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA
15 ALİ IŞIK DÜZCE ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
16 ALİ KURU DOKUZ EYLÜL ÜNV. DENİZCİLİK İŞL. YÖN. (İNG.)
17 ARMANC KAN ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
18 ARZU YILMAZ CUMHURİYET ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
19 ASLI DEMİR ANKARA ÜNV. EBELİK
20 ASLI GÜVEN DUMLUPINAR ÜNV. ULUSLARARASI TİC. VE FİNANSMAN
21 ASLI LAÇİN HACI BEKTAŞİ VELİ ÜNV. TARİH
22 ASYA ZEHRA (GÜLÜM) IŞIK 18 MART ÜNV. EKONOMETRİ
23 AYSEL ADIMAN TRAKYA ÜNV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK
24 AYSUN DAĞ İSTANBUL ÜNV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
25 AYŞAN ACAR DİYABAKIR ÜNV. İLAHİYAT
26 AYŞE KALAYCI CELAL BAYAR ÜNV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLER
27 AYŞE TURAN İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. İLAHİYAT
28 AYŞE UZUN İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. İ.Ö. MATEMATİK ÖĞR.
29 AYŞEGÜL ALİM MARMARA ÜNV. EBELİK
30 AYŞEGÜL CANSU ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
31 AYŞENUR TEKDEMİR CELAL BAYAR ÜNV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
32 AZİZ MERAL ATATÜRK ÜNV. MAKİNE MÜH.
33 AZİZE KUTLU ADNAN MENDERES ÜNV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
34 BARAN KISA FIRAT ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
35 BARANSEL ALKAN ULUDAĞ ÜNV. MAKİNE MÜH.
36 BARIŞ ÇAĞLAR PAMUKKALE ÜNV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
37 BARIŞ SUCUK 18 MART ÜNV. ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
38 BATUHAN DİMİDOA 18 MART ÜNV. İŞLETME
39 BERFİN GÜNEŞ ŞEYH EDEBALİ ÜNV. HEMŞİRELİK
40 BERİTAN TABAK ATATÜRK ÜNV. ECZACILIK
41 BERKAY ALAÇAM 18 MART ÜNV. İNGİLİZCE ÖĞR.
42 BERKAY KARAKAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
43 BETÜL ÖZDOĞAN DUMLUPINAR ÜNV. TURİZM ve SEYAHAT HİZMETLERİ
44 BEYHAN ÜZEN N. ERBAKAN ÜNV. GASTRONOMİ MUTFAK SANATLARI
45 BEYTULLAH YAYLACI KARADENİZ TEKNİK ÜNV. GEMİ MÜH.
46 BEYZA ALEYNA ATIL ULUDAĞ ÜNV. ÇEVRE MÜH.
47 BEYZA KİLERCİ TRAKYA ÜNV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLER
48 BİLGEHAN HENDEK TRAKYA ÜNV. MİMARLIK FAKÜLTESİ
49 BORAN ÖZYER ULUDAĞ ÜNV. MAKİNE MÜH.
50 BURAK ERGÜN DUMLUPINAR ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
51 BURAK GÜÇÇÜK ULUDAĞ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
52 BURAK TÜFEK SİNOP ÜNV. TURİZM REHBERLİĞİ
53 BUSE MUTLUER ŞEYH EDEBALİ ÜNV. İŞLETME
54 BÜŞRA KARAMAHMUT KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MALİYE
55 BÜŞRA KİŞ MEDENİYET ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
56 CABİR RÜZGAR KOCAELİ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
57 CEVAT AYDIN KAFKAS ÜNV. MÜTERCİM – TERCÜMANLIK
58 CEYDA KENAR 18 MART ÜNV. İKTİSAT
59 CEYHAN ATILGAN KAFKAS ÜNV. EBELİK
60 CEYLAN TANAS ATATÜRK ÜNV. COĞRAFYA
61 CİHAN DAŞKAYA DİCLE ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
62 ÇİĞDEM BALAT MERSİN ÜNV. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (İNG)
63 DAMLA NUR BABA N. ERBAKAN ÜNV. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK MÜH.
64 DENİZ KÜÇÜK KIRKLARELİ ÜNV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
65 DERYA GÜMÜŞ FIRAT ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
66 DERYA SONKAYA ATATÜRK ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
67 DİCLE YALİÇ EGE ÜNV. BİYO MÜHENDİSLİĞİ
68 DİLAY GEZGİN MARMARA ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
69 DİLEK ŞİMŞEK TRAKYA ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
70 DOĞAN TEKİN ÇELİK YILDIZ TEKNİK ÜNV. MİMARLIK
71 DUHA BİÇER İNÖNÜ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
72 DUYGU MERVE RÜZGAR KOCAELİ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
73 EBRAR ÖZCAN KARABÜK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
74 EBRU TURHAN SELÇUK ÜNV. ECZACILIK
75 EDA NUR AK PAMUKKALE ÜNV. İKTİSAT
76 EDANUR CENGİZ İSTANBUL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
77 EDANUR TUNA MUNZUR ÜNV. EDEBİYAT
78 ELİF KAHRAMAN DİCLE ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
79 EMİNE KESKİN DOKUZ EYLÜL ÜNV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
80 EMİRHAN ARIK KOCAELİ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
81 EMRE DENİZHAN KOCAELİ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
82 ENES AKGÜL 18 MART ÜNV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
83 ENES HASAN YAĞCI PAMUKKALE ÜNV. COĞRAFYA
84 ENES VARLI TRAKYA ÜNV. SAĞLIK HİZMETLERİ
85 EREN ARUCA ULUDAĞ ÜNV. MAKİNE MÜH.
86 EREN CEM GÜMÜŞ MARMARA ÜNV. İ.Ö. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
87 ERKAN ALA YILDIZ TEKNİK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
88 ERKAN YATEKİN DİCLE ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
89 ERTUĞRUL ÇUBUKÇU KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
90 EYÜP ER NAMIK KEMAL ÜNV. İLAHİYAT
91 EYYÜP UĞUR KOCATEPE ÜNV. ULUSLARARASI TİC. VE FİNANSMAN
92 EYYÜP YILMAZ ERZİNCAN ÜNV. COĞRAFYA
93 FATİH DEMİRER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
94 FATİH YETER MARMARA ÜNV. ECZACILIK
95 FATİH ZOLMAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MİMARLIK
96 FATMA ÇARBOĞA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İLAHİYAT
97 FATMA ZARİÇ İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. İLAHİYAT
98 FATMANUR EŞSİZ ŞEYH EDEBALİ ÜNV. İKTİSAT
99 FATMANUR YILMAZ KATİP ÇELEBİ ÜNV. İSLAMİ İLİMLER
100 FERDİ ÖZBAY ADNAN MENDERES ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
101 FERHAT BORAN EGE ÜNV. TARİH ÖĞR.
102 FERHAT ÖLMEZ DİCLE ÜNV. MİMARLIK
103 FERHAT YATMAZ YÜZÜNCÜ YIL ÜNV. MAKİNE MÜH.
104 FERİDE KARDELEN YUMURTACI YILDIZ TEKNİK ÜNV. MATEMATİK MÜH.
105 FERYAL SELENAY PERÇİN TRAKYA ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK (İNG.)
106 FURKAN BERKE ERDEM TRAKYA ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
107 FURKAN ŞAHİN KOCAELİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
108 FURKAN YENİ NAMIK KEMAL ÜNV. İLAHİYAT
109 GİZEM GENÇLER MARMARA ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
110 GİZEM KESKİN ULUDAĞ ÜNV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END.İLİŞKİLERİ
111 GİZEM NUR DEMİRCİ SAKARYA ÜNV. TARİH
112 GÖKAY ERTEM KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNV. EDEBİYAT
113 GÜL KILIVAN BİNGÖL ÜNV. İLAHİYAT
114 GÜLMİSAL YAZILITAŞ NAMIK KEMAL ÜNV. İLAHİYAT
115 GÜLŞEN IŞIK ALPARSLAN ÜNV. İSLAMİ İLİMLER
116 HAKAN YILDIZ PAMUKKALE ÜNV. SERMAYE PİYASASI
117 HAKTAN NOHUTÇU ATATÜRK ÜNV. HEMŞİRELİK
118 HALİL İBRAHİM SÖKÜM KOCATEPE ÜNV. HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
119 HALİL TEKDEMİR HACETTEPE ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
120 HALİME BERBER HACETTEPE ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
121 HANDAN KURNAZ BATMAN ÜNV. İSLAMİ BİLİMLER
122 HANDAN YILDIRIM YÜZÜNCÜ YIL ÜNV. EBELİK
123 HARUN CAN KAPACAK BÜLENT ECEVİT ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
124 HASAN SAÇAN ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
125 HASAN SAVCI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. HEMŞİRELİK
126 HASAN TÜMAY HACI BAYRAM VELİ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
127 HATİCE BERRE KILIÇ ÇUKUROVA ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
128 HATİCE BUDAK (GEÇİT) İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. İÖ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
129 HATİCE ÇİNAY ÇORUH ÜNV. İKİTİSAT
130 HATİCE SEVDE LAÇİN ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
131 HAVVA TURAN CELAL BAYAR ÜNV. GIDA MÜH.
132 HAZAL EZGİ IŞIK AKDENİZ ÜNV. HEMŞİRELİK
133 HİLAL CEYHAN MARMARA ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
134 HÜSEYİN TALHA YALMAN ULUDAĞ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
135 HÜSNÜ YUSUF ELDEM İNÖNÜ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
136 İBRAHİM TEKTAŞ ŞEYH EDEBALİ ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
137 İBRAHİM YILMAZ ATATÜRK ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
138 İLHAMİ BLİCİ ATATÜRK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
139 İLHAN SEYHAN AKDENİZ ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
140 İLKNUR ÇAKIR GÜMÜŞHANE ÜNV. SAĞLIK FAKÜLTESİ
141 İLKNUR KALEBAŞI AKSARAY ÜNV. İSLAMİ İLİMLER
142 İMMİ GÜLSÜN KURŞUN KAFKAS ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
143 İREM EKİCİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
144 İREM ETÇİBAŞI BARTIN ÜNV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
145 İREM KADRİYE ÖZCAN ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
146 İSMAİL ERUL NAMIK KEMAL ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
147 İSMAİL HAKKI YAŞAR BÜLENT ECEVİT ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
148 İSMAİL SENEMAN PAMUKKALE ÜNV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
149 KAAN CANSIN ESİN TRAKYA ÜNV. TARİH
150 KADER BOLAT ADNAN MENDERES ÜNV. EKONOMİ VE FİNANS
151 KADER ÇAĞLAR KARS KAFKAS ÜNV. İLAHİYAT
152 KUTAY EGE OKÇU HACETTEPE ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZCA)
153 KÜBRA BALCİ HİTİT ÜNV. İŞLETME
154 KÜBRA CANKOY MERSİN ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
155 KÜBRA NUR SAĞLAM GÜMÜŞHANE ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
156 KÜBRA OKUR MUNZUR ÜNV. SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
157 KÜBRA TUNÇ SAKARYA ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
158 KÜBRA YILMAZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
159 LEYLA BEYAZTAŞ ÇUKUROVA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
160 MAHMUT  ULUTAŞ TRAKYA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
161 MAKBULE ARAZ SİİRT ÜNV. TARİH
162 MEHMET ALİM YAŞA GAZİ ÜNV. İNŞAAT MÜH.
163 MEHMET EMİN AKDAĞ ERCİYES ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
164 MEHMET EMİN CEYLAN İSTANBUL ÜNV. İKTİSAT
165 MEHMET EMİN ESEN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
166 MEHMET İLHAN BALIKESİR ÜNV. ULUSLARARASI TİC. VE LOJİSTİK
167 MEHMET SABRİ OLUÇ ADNAN MENDERES ÜNV. EKONOMİ ve FİNANS
168 MELEK MATİYAR FIRAT ÜNV. COĞRAFYA
169 MELİSA YILMAZ ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
170 MERVE KOCA 17 EYLÜL ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
171 MERVE KURUDERE ATATÜRK ÜNV. İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI
172 MERVE NUR KAYA KIRKLARELİ ÜNV. HEMŞİRELİK
173 MERVE ULU SELÇUK ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
174 MERVE ÜK KARABÜK ÜNV. İŞLETME
175 MERVE ÜLKER ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
176 MERYEM KOCAAĞA BALIKESİR ÜNV. İLAHİYAT
177 METEHAN KURT BURSA TEKNİK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
178 MİNA GÜMÜŞ ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
179 MUHAMMED AKYÜZ ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
180 MUHAMMED DİŞBUDAK İSTANBUL ÜNV. TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
181 MUHAMMED EMİR ÇETİNKAYA KAFKAS ÜNV. HEMŞİRELİK
182 MUHAMMED FURKAN KAYA KASTAMONU ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
183 MUHAMMED MİRDE DOĞAN CELAL BAYAR ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
184 MUHAMMED OKAN SAYIR YILDIZ TEKNİK ÜNV. MİMARLIK FAKÜLTESİ
185 MUHAMMED ORAL İSTANBUL ÜNV. ODYOLOJİ
186 MUHAMMED YOLDAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNV. SİY.BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
187 MUHAMMET ALİ ŞANLITÜRK CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP FAKÜLTESİ (İNG.)
188 MUHAMMET FURKAN ÖZCAN ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
189 MUHAMMET NASA YILDIZ SAKARYA ÜNV. İNŞAAT MÜH.
190 MUKADDES DİNÇER NAMIK KEMAL ÜNV. RESİM
191 MURAT ÇİÇEK ORDU ÜNV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞR.
192 MURAT KIRÇİÇEK KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MADEN MÜHENDİSLİĞİ
193 MURAT SÖNMEZ CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP FAKÜLTESİ (İNG.)
194 MURAT TÜNEDEN YÜZÜNCÜ YIL ÜNV. TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
195 MURAT UĞUR ÇİFTÇİ ULUDAĞ ÜNV. İKTİSAT
196 MURAT UYGURLU KAFKAS ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
197 MURAT YASİR CAN TRAKYA ÜNV. EKONOMİMETRE
198 MUSTAFA ALPASLAN ERCİYES ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
199 MUSTAFA CAN UŞAK ÜNV. ULUSLARARASI LOJ. VE TAŞIMACILIK
200 MUSTAFA ÖZER ATATÜRK ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
201 MUSTAFA YAŞAR GALATASARAY ÜNV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
202 MÜCAHİT YILKAN KARABÜK ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
203 NAZİFE SAPANCA PAMUKKALE ÜNV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
204 NAZİME ÖZBEK BOZOK ÜNV. HEMŞİRELİK
205 NAZLI AKBULUT İSTANBUL ÜNV. İLAHİYAT
206 NEŞE YAŞAR İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. İSLAMİ İLİMLER
207 NİYAZİ AKIN BALIKESİR ÜNV. MATEMATİK
208 NUR BANU POLAT ANKARA ÜNV. ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
209 NURDANE ALAN ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
210 NURŞAH EROĞLU MARMARA ÜNV. PDR
211 OĞUZ EMİN ADIGÜZEL ULUDAĞ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
212 OĞUZHAN CİN 19 MAYIS ÜNV. PSİKOLOJİ
213 OĞUZHAN GÜLDİBİ ULUDAĞ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
214 OKAN BOZAN DİCLE ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
215 ONUR ULUTAŞ GAZİ ÜNV. ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
216 OSMAN KARACA ALPARSLAN ÜNV. İLAHİYAT
217 OZAN BATUHAN GÜNDÜZ BOĞAZİÇİ ÜNV. SOSYOLOJİ
218 ÖMER FARUK MAZGAL CERRAHPAŞA TIP FAK. TIP FAKÜLTESİ
219 ÖMER FARUK ZOLMAZ HACETTEPE ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
220 ÖMER GÜNDOĞDU ULUDAĞ ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
221 ÖYKÜ MİNE YILMAZ ATATÜRK ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
222 ÖZCAN ERGÜL KARABÜK ÜNV. İLAHİYAT
223 ÖZKAN DURDU İSTANBUL ÜNV. GAZETECİLİK
224 PELİN BAYAR MARMARA ÜNV. İKTİSAT
225 RABİA AKTAŞ ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
226 RABİA NUR DÜĞME ULUDAĞ ÜNV. FELSEFE
227 RABİA ÜK İSTANBUL ÜNV. İLAHİYAT
228 RAMAZAN KADAĞAN SAKARYA ÜNV. İLAHİYAT
229 RECAİ BAY ULUDAĞ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
230 REYHAN BULUŞ BİTLİS EREN ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
231 ROJBİN ÇİMEN ERZİNCAN ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
232 RUMEYSA FURTINA NAMIK KEMAL ÜNV. İLAHİYAT
233 RÜSTEM TAŞ PAMUKKALE ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
234 SADİYE POLAT FIRAT ÜNV. KİMYA MÜH. (İNG.)
235 SAİT YAŞAR SAKARYA ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
236 SALİH DURUL ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
237 SALİHA NUR CEYHAN MEDENİYET ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
238 SAMET ÖLMEZ İSTANBUL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
239 SAMET TIRPAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
240 SANİYE AFŞİN ADNAN MENDERES ÜNV. MALİYE
241 SEDANUR AKAY IĞDIR ÜNV. İKTİSAT
242 SEDANUR KAĞITÇI ULUDAĞ ÜNV. ZİRAAT FAK. TARIM EKONOMİSİ
243 SEDAT GÖKCE YALOVA ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
244 SEFA KERİM ULUTÜRK ULUDAĞ ÜNV. İLAHİYAT
245 SEFA YILMAZ KONYA TEKNİK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
246 SEHER BÜLBÜL KIRKLARELİ ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
247 SELÇUK ELTEMUR TRAKYA ÜNV. EKONOMETRİ
248 SERAP YALÇIN GAZİ ÜNV. SAĞLIK BİLİMLERİ
249 SERAY NUR KARAGÖZ GÜMÜŞHANE ÜNV. HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
250 SERDAR KEZKEÇ KOCAELİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
251 SERKAN KABADAYIOĞULLARI AKSARAY ÜNV. BİLGİSAYAR PROGRAMILIĞI
252 SEVAL KAPLAN DUMLUPINAR ÜNV. İLAHİYAT
253 SEVAL TAŞ MUNZUR ÜNV. FELSEFE
254 SEVDA YATMAZ TRAKYA ÜNV. BANKACILIK SİGORTACILIK
255 SEVİMCAN PEKACAR ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
256 SEYİT SÜLEYMAN KAYABAŞ CUMHURİYET ÜNV. İKTİSAT
257 SEZA YILMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNV. İŞLETME
258 SEZAİ BİLİCİ KIRKLARELİ ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
259 SİBEL AKAR ARDAHAN ÜNV. ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI
260 SİBEL CAFER ULUDAĞ ÜNV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
261 SİBEL ÇELİK KASTOMU ÜNV. İKTİSAT
262 SİMGE TOPALCA ADNAN MENDERES ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
263 SİNEM HACIOĞLU KARABÜK ÜNV. AKTÜER VE RİSK YÖNETİMİ
264 SONER CENGİZ TRAKYA ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
265 SÜLEYMAN İNAN GAZİ ÜNV. HUKUK FAKÜLTESİ
266 SÜMEYRA TAŞ SELÇUK ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
267 ŞAKİR AKIN 18 MART ÜNV. İKTİSAT
268 ŞERİF BİLALHAN BAYİR ADANA BİLİM VE TEKN. ÜNV. HAVACILIK VE UZAY MÜH.
269 ŞEYMA NUR AKNUR MARMARA ÜNV. İLAHİYAT (İNG.)
270 ŞULE KULA ULUDAĞ ÜNV. MİMARLIK
271 ŞÜHEDA SAĞLAM PAMUKKALE ÜNV. İLAHİYAT
272 TANER ŞENER BARTIN ÜNV. MAKİNE MÜH.
273 TENZİLE ZENGİN 18 MART ÜNV. ZİRAAT MÜH.
274 TOLGA BAYTEMÜR FIRAT ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
275 TUBANUR DUMANLI BİNGÖL ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
276 TUĞBA KAYMAK BİNALİ YILDIRIM ÜNV İLAHİYAT
277 TUĞBA NUR TÜTÜNCÜ BALIKESİR ÜNV. TURİZM VE OTELCİLİK
278 TUĞBA ÖZTÜRK ŞEYH EDEBALİ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
279 TUĞÇE ŞEVİK KASTAMONU ÜNV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
280 UFUK CAN YÜCEL ULUDAĞ ÜNV. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK MÜH.
281 UĞUR ATALAY GAZİ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
282 ÜNAL BALCI ORDU ÜNV. TARİH
283 VEYSEL SEZGİN İSTANBUL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
284 YAĞMUR AYDIN SELÇUK ÜNV. SEYAHAT İŞL. ve TURİST REHBERLİĞİ
285 YAĞMUR SAĞIROĞLU İSTANBUL ÜNV. SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
286 YAKUPHAN OBUZ TRAKYA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
287 YAPRAK ULUTAŞ BAYBURT ÜNV. İLAHİYAT
288 YAREN ESİN MARMARA ÜNV. GÜZEL SANATLAR
289 YASEMİN ÖZTÜRK ADNAN MENDERES ÜNV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ
290 YASEMİN YILDIRIM IĞDIR ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
291 YAVUZ ERMİŞ SELÇUKLU ÜNV. MAKİNE MÜH.
292 YUNUS ARAS KASTAMONU ÜNV. TURİZM VE OTELCİLİK
293 YUNUS ARAZ FIRAT ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
294 YUNUS DENİZHAN N. ERBAKAN ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
295 YUNUS EMRE ARIK MARMARA ÜNV. İKTİSAT (İNG.)
296 YUNUS EMRE ÖZMEN BURSA TEKNİK ÜNV. ÇEVRE MÜH.
297 YUSUF AKSU DOKUZ EYLÜL ÜNV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
298 YUSUF COŞKUN ULUDAĞ ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
299 YUSUF EMRE ATLI MARMARA ÜNV. İŞLETME
300 YUSUF YANIK OSMANGAZİ ÜNV. İLAHİYAT
301 ZAFER TEKİN SELÇUK ÜNV. BİYOTEKNOLOJİ
302 ZEHRA TAYLAN ALPARSLAN ÜNV. İSLAMİ İLİMLER
303 ZELİHA KIYMAZ İSTANBUL ÜNV. EBELİK
304 ZEYNEP ATASEVEN ATATÜRK ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
305 ZEYNEP DEĞERLİ SELÇUK ÜNV. TIP FAKÜLTESİ
306 ZEYNEP GÜMÜŞ BİNALİ YILDIRIM ÜNV. İLAHİYAT
307 ZEYNEP ZARİÇ İBRAHİM ÇEÇEN ÜNV. İLAHİYAT